Jak to działa?

Nasz bezprzewodowy system oparty jest na technologii LoRaWAN® - posiadamy własną sieć, dzięki czemu ze strony klienta nie jest potrzebna dodatkowa karta SIM lub połączenie Wifi. Dodatkowo nasze czujniki wyposażone są w baterie o min. dwuletniej żywotności i przez cały okres użytkowania nie wymagają żadnych działań. Po zakupie wystarczy zeskanować telefonem kod QR z naszych czujników i połączyć je z aplikacją AgronetPro i gotowe!

 • Czujniki i stacje pogodowe

  Po zakupie naszych zaawansowanych czujników, wystarczy zeskanować umieszczony na nich kod QR i rozmieścić je na swoich polach. Bez potrzeby kalibracji – są gotowe do pracy! Nasze trwałe i niezawodne czujniki wyposażone są w baterie, które starczają na ponad dwa lata użytkowania. Czujniki są mobilne, możesz zmieniać ich miejsce w trakcie użytkowania w zależności od Twoich potrzeb.

 • Aplikacja Agronetpro

  Wszystko, czego potrzebujesz, jest dostępne w Twoim telefonie z dowolnego miejsca. Powiadomienia pomogą Ci podjąć decyzję i zareagować na czas. Zapewniamy pełen przegląd - możesz śledzić na żywo zmiany w aktualnej sytuacji pogodowej na mapie. Nasza aplikacja mobilna, dostępna na iOS i Androida, informuje rolników za pomocą bieżących danych i powiadomień,, kiedy należy podjąć działania.

 • Zbieranie i analiza danych

  Oprócz aplikacji mobilnej, masz również dostęp do aplikacji internetowej. Wszystkie informacje, mapy i wykresy dotyczące Twoich plonów są dostępne w jednym miejscu – możesz ustawiać powiadomienia i alerty. Porównuj dane, przeglądaj historię i wyciągaj wnioski, aby podejmować najlepsze decyzje dotyczące swoich plonów.

 • Wersja Agronetpro PLUS

  Odkryj łatwość zarządzania swoimi uprawami dzięki AgronetPro Plus. Pobierz aplikację, zaznacz swoje pole, a już zyskujesz dostęp do kluczowych informacji. Monitoruj zdrowie roślin, planuj zbiory, oceniaj żyzność gleby i zarządzaj nawadnianiem. Dzięki prognozowaniu plonów, precyzyjnemu nawożeniu i szybkiemu wykrywaniu stresu roślin. Spróbuj już dziś a dostrzeżesz różnicę!

  Czytaj więcej... 

Podziel się swoimi potrzebami, a my odezwiemy się do Ciebie w wybrany przez Ciebie sposób!