Tellussia Informatique

Tellussia Informatique jest francuską firmą specjalizującą się w zakresie oprogramowania dedykowanego dla winiarstwa, sadownictwa i ogrodnictwa.

Rimpro

Rimpro to Cloud Service to interaktywny system wspomagania decyzji (DSS) do zarządzania szkodnikami i chorobami w produkcji owoców i winogron. Dla wielu hodowców i konsultantów RIMpro jest podstawowym narzędziem skutecznej ochrony upraw.

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego jest najstarszą rolniczą szkołą wyższą w Polsce i czwartą tego typu uczelnią w Europie. Nowoczesne centra badawcze, pracownie i laboratoria, pozwalają na kształcenie i prowadzenie badań naukowych na światowym poziomie.

Unfold.vc

Unfold.vc to fundusz venture capital inwestujący w technologiczne
projekty o dużym potencjale rozwoju.

Agrosimex

Agrosimex to dystrybutor produktów dla rolników od 30 lat na rynku. W swojej ofercie ma ponad 7000 produktów, ponad 400 pracowników i 33 punktów sprzedaży.

Wilga Fruit

Wilga Fruit to grupa Producentów Owoców i Warzyw. Obecnie zrzesza 66 udziałowców, gospodarujących na łącznej powierzchni około 500 ha. Rocznie produkujemy blisko 20 000 ton jabłek deserowych oraz ok. 4 000 ton kapusty pekińskiej.

Boryna

Boryna to rodzinna firma z 25 letnim doświadczeniem, specjalizująca się w dziedzinie uprawy i ochrony owoców jagodowych. Firma posiada stację badawczo-rozwojową, gdzie testuje nowe odmiany, systemy żywienia truskawki oraz opracowuje autorskie programy ochrony.

Pomidory całowanie

Firma Pomidory Całowanie posiada 40 letnie doświadczenie w uprawie pomidorów pod szkłem. Gospodarstwo zajmuje ponad 3,5 ha szklarni.

Ipsad

Instytut Praktycznego Sadownictwa to jednostka doradcza świadcząca usługi w branży sadowniczej, w zakresie agrotechniki, badań laboratoryjnych,doświadczalnictwa polowego, szkoleń branżowych i systemów certyfikacji jakości.

Soska konsulting

Soska konsulting to od 20 lat niezależne i profesjonalne doradztwo w zakresie upraw jabłek i gruszek. Firma prowadzi własne doświadczenia polowe i korzysta z najnowocześniejszej technologii.

sadownictwo

Portal sadowniczy przeznaczony dla sadowników, producentów owoców. Informacje dotyczące sadownictwa, oraz zabiegów agrotechnicznych