Jak to działa?

Nasz bezprzewodowy system oparty jest na technologii LoRaWAN®- posiadamy własną sieć, dzięki czemu ze strony klienta nie jest potrzebna dodatkowa karta SIM lub połączenie Wifi. Dodatkowo nasze czujniki wyposażone są w baterie o min. dwuletniej żywotności i przez cały okres użytkowania nie wymagają żadnych działań. Po zakupie wystarczy, zeskanować telefonem kod QR z naszych czujników i połączyć je z aplikacją AgronetPro i gotowe!

  • Czujniki

    Po zakupie czujników zeskanuj telefonem kod QR na nich umieszczony, a nastęnie rozmieść je na swoich polach. Nie trzeba ich kalibrować - są gotowe do pracy. Nasze czujniki są bardzo trwałe i niezawodne - bateria starczy na ponad dwa lata. Czujniki są mobilne, możesz zmieniać ich miejsce w trakcie użytkowania w zależności od Twoich potrzeb.

  • Aplikacja

    Wszystko, czego potrzebujesz dostępne w Twoim telefonie z dowolnego miejsca. Powiadomienia pomogą Ci podjąć decyzję i zareagować na czas. Pełny przegląd - spójrz na mapę i zobacz na żywo zmiany w aktualnej sytuacji pogodowej. Aplikacje mobilne na iOS i Androida informują rolników za pomocą bieżących danych i powiadomień, kiedy należy podjąć działania.

  • Zbieranie i analiza danych

    Oprócz aplikacji mobilnej masz równiesz dostęp do aplikacji internetowej. Wszystkie informacje, mapy i wykresy dotyczące Twoich plonów w jednym miejscu - ustawiaj powiadomienia i alerty. Porównuj dane, przeglądaj dane historyczne i wyciągaj wnioski tak, aby podjąć najlepszą decyzję dotyczącą Twoich plonów.